Jdi na obsah Jdi na menu

Č. Krumlov - Ševětín 2 - 6.

27. 5. 2016

Zápas se odehrával mezi týmy jenž se dělil o druhé místo. My měli pouze lepší sko're. Zápas začal z naší strany parádně hned od začátku jsme začaly výborně napadat a odebírat míče soupeři. V páté minutě Natka přesným centrem našla Kyriho , který hnrd z první našel zcela volného Sebíka a ten jako svátečný střelec se prosadil velmi pěknou střelou po zemi k tyči a vedli jsem 0 - 1. Další průběh zápasu byl takový nezáživný. Naši hráči útočily do plné obrany soupeře. A ten spolíhal na rychlé brejky. My jsme zbytečně ve předu ztráceli míče , které jsme s velkou námahou vybojavávali zpět. Ve 25 minutě jeden takový míč zdánlivě ztracený vybojoval Renda a pěknou průnikovou přihrávkou vyzval Sebíka k dalšímu sko'rování a ten se nemýlil 0 - 2.Běžela 38 minuta a Adam Kuneš nám ukázal , že se v přípravce něco naučil když dostal míč od Dejva P tak si ho nechal pro sebe pěkným so'lem zatáhl míč přes půl hřiště a elegantně obehrál dva soupeře a pěkným centrem našel Rendu a ten zvýšil náš náskok na 0 - 3. A jak bývá zvykem tak Natka si ve 40 minutě vzala míč a pěkným so'lem přes celé hřiště obehrála vše co jí stálo v cestě a přízemní střelou zvýšila náš náskok na 0 - 4. Ve 42 minutě si vzal příklad z Natálky Kyri a zopakoval to samé co Natálka a zvýšil na 0 - 5. Bohužel se supeři po velmi pěkné akci a hlavně hodně hodně rychlé podařilo snížit. Nato se nemohla z pozice pravého beka dívat Natálka , která si vzala míč narazila s s Bezim a dalším výletem zvýšila na 1 - 6. Bohužel v poslední minutě jsme se nekoncetrovali a soupeř využil pěkný brejk a snížil na 2 - 6.Musíme , ale pochválit celý mančaft ,který zabral po slibu trenéra , že když vyhrají jde celý tým do Mekáče. A všichni makali na 250%. Ale největší pochvalu dostává náš brankář Fíla, který odchytal nejlepší zápas sezo'ny. Branky  Sebík - 2 , Natka - 2 , Kyri - 1 , Renda - 1.yes