Jdi na obsah Jdi na menu

Hluboká - Ševětín ml.žáci 2-5

20. 4. 2016

První jarní mistrovský zápas nám vyšel na výbornou. Po prvních 10 nervozních minutách se naše hra zklidnila a začaly jsme soupeře přehrávat. Ještě lepší to bylo po první střele z cca 25m , kterou vyslala Natka a vedly jsme jedna nula. Soupeř hrozil občasnýmy brejky. Ale náš nový brankář Fíla si s brejky soupeře poradil jako zkušený golman. Zápas jsme jasně ovládli pěknými přihrávkami za obranu soupeře a střely ze střední vzdálenosti,které dělali velké problémy brankáři soupeře.Bohužel jsme nedobíhaly míče, které brankář vyrazil před sebe. Nespokojený jsme byli pouze posledních 10 minut kdy si každý chtěl dát branku a zapomněli jsme bránit. Toho soupeř využil ke skorigování zápasu. Hluboká - Ševětín 2-5 Branky Havel - 1