Jdi na obsah Jdi na menu

Horní Stropnice

5. 4. 2015

První mistrovské utkání jsme zvládli v druhé polovině zápasu. První polovina se odehrávala z větší části na polovině soupeře. Bohužel první brejk soupeře se podařil a my prohrávali 1-0. Naše šance končily na tyči Lukyho zakončení , Standa sám měl 3 tutovky , ale vše končilo těsně vedle branky. Renda sám před brankářem, ale střelu z voleje vyslal nad břevno. První poločas se hrál za velmi hustého sněžení. Druhá polovina začala tak jak skončila ta první. Soupeř vyslal do brejku domácího hráče a bylo to 2-0 pro domácí. Jelikož jsme , ale od začátku diktovali hru bylo otázkou času kdy se brobudíme i my. Posledních 20 minut už soupeř odpadl fyzicky a my konečně začaly dávat branky. Dvěma krásnými zákroky nás podržel nový brankář Fanda , který si počínal jak starý mazák. Jako správný kapitán Luky rozhejbal celý tým pěknými nahrávky do křídel kde Hegy a Jiras zásobovali Standu. A začala naše kanonáda. Perfekně kopnuté rohy Dejvem to začalo. První se prosadil Sebík. Druhý roh a Luky srovnal skore. Třetí roh Dejv posadil přesně na hlavu Standovi. Potom proběhlo pár narážeček a Luky druhým golem navýšil naše skore. A jak se říká nejlepší nakonec byl perfektně provedený kop v podání Jirase , který obešel obránce a nádhernou střelou cca 25m zavěsil a nedal domácímu brankáři šanci.  Horní Stropnice-Ševětín 5-2. Branky Luky-2, Sebík-1 ,Standa-1 , Jiras-1.