Jdi na obsah Jdi na menu

Ml.žáci-Jankov

15. 9. 2015

Do Jankova jsme odjížděli s velkým respektem. Soupeř má všechny hráče stejně vyrovnané a na letním turnaji nás porazil o gól. Musíme ale velmi pochválit naše hráče za první poločas kdy plnily taktické úkoly na 100%. Soupeře jsme k ničemu nepustily a naším pohybem a přesnou kombinací jsme jsme soupeře zdrcovali jedním útokem za druhým. Ve 4 min. jsme kopali roh a Kyri nedal šanci golmanovi soupeře. Po individuálním průniku v 8 min. Kyri vymetl pravý horní roh brány ( šibenice).  Z cca 15m. Ta střela se pravděbodobně líbila i Dejvovi který za chvíly na to vystřelil jeho levačkou do odkryté brány soupeře z cca 20m a zvýšil náš náskok. Po dalším rohu se nejlépe ve skrumáži zorientoval Fíla a dal další go'l. Nejhezči akce zápasu se dostavila ve 33min. kdy Renda zmátl soupeře a přesnou nahrávkou našel Natku a ta s milimetrovou přesností viděla Kyriho který byl v parádním náběhu a zavěsil soupeřovi další branku. Poločas jsme vyhráli 0-5. do druhé půlky jsme nastoupily s velkou lakcností kterou soupeř potrestal čestným go'lem. V 50 min. našel náš kapitán a nejlepší hráč na hřišti Kyri pěkným pasem Rendu a ten zavěsil pod padajícím brankářem. Jankov-Ševětín 1-6. Kyri-3, Dejv-1, Fíla-1, Renda-1.