Jdi na obsah Jdi na menu

Ml.žáci Lišov - Ševětín 4 -8.

19. 5. 2016

Utkání jsme začali velice zodpovědně.Ale i tak jsme zbytečně inkasovali  minimálně 2 branky. V 8 minutě Renda vybojoval míč ve středu hřiště a přesnou nahrávkou našel Kyriho a ten hned z první dal na Mášu a ten zavěsil. Bohužel pět minut na to ztratila Natka zbytečně míč a soupeř vyrovnal. Ale svůj velký den měl Kyri , který hned po rozehrání si vzal míč a so'lem přes půl hřiště zvýšil náš náskok. Z a dvě minuty nato Renda vystihl soupeřovo nahrávku a hned nahrál Kyrimu  a ten další šanci využil. Hned po rozehrání jsme velmi dobrým napadáním soupeře dohnali k chybě a šli kopat. Dejv přesným centrem našel Kyriho a ten hlavou zavěsil. Hned dalším rohem zahrávaným Dejvem , který tentokrát našel Rendu a ten hlavou zvýšil náš náskok. Ve 37.minutě zahrával soupeř přímí kop a Fíla vyrazil před sebe a soupeř doklepl do naší branky. Ve 40 minutě Natka centrem přes půl hřiště našla Kyriho a ten se hlavou nemýlil a zvýšil náš náskok. Bohužel za dvě minuty nato dala Natka malou domu a Fíla aby hned rozehrál si s míčem začal  hrát tak mu soupeř  míč vypíchl a dal do naší prázdné branky.Ve 48 minutě Radek Louda vybojoval míč a pěknou přihrávkou Našel Kyriho a ten se v takovýh situacích nemýlí. V 56 minutě si vzal míč Standa a napodobil Kyriho krásným so'lem pře tři protihráče zvýšil náš náskok. Bohužel po naši nekoncentraci v 68 minutě soupeř snížil na  4 - 8.Branky  Kyri - 5 , Kulík - 1 , Máša - 1, Standa - 1. Soupeř měl velice rychlé hráče , který příští rok budou velmi dobří.