Jdi na obsah Jdi na menu

Ml.žáci-Loko Č.B.

17. 9. 2015

Zápas s Loko byl jedním slovem špatný. Špatný byl v tom že všichni hráči už v šatně se málem pod.... protože přijede Loko. Ano všichni hráči měli myšlenku že prohrajeme. Ano prohraje i Barcelona nebo Real atd. ale jde o to jak se prohraje my jsme to v první půli nabídli soupeři sami. Nikdo neběhal, nikdo nebránil a nikdo nechtěl míč. Můžeme poděkovat Stenlymu v bráně že to nebylo po poločase víc jak o dvě branky. Ve 4 min. kopal soupeř roh po zemi a my se jen dívali jak bezmocnej Standa je na vše sám.Při rohu hlavně propadl pravý bek Ondra který nevyběhl proti soupeři. 11. min pro změnu levý záložník Seboš nezachitil  rychlý proti útok a bylo to 0-2 pro Loko. Zbytek poločasu jsme jen odkopávali a zbavovali se míčů. Do druhé půle jsme nastoupily s větším sebevědomím a hra se začala vyrovnávat velkou šanci měl Kyri po pěkné nahrávce od Natky ale bohužel nedal. Natka sama kopala přímák z cca 15m ale byla to spíš střela z přípravky do prostřed brány a eště že míč šel po větru a horko těžko dolétl k brankáři. V 54 min. soupeř předvedl nejlepší akci za celý zápas kdy šli do velmi rychlého proti útoku ve čtyrech na naše dva hráče a bylo rozhodnuto 0-3. 58 min. Renda dostal přihrávku od Natky a tu nezpracoval - mohl skorigovat výsledek ale bohužel se nestalo.  Ševětín-Loko Č.B. 0-3.