Jdi na obsah Jdi na menu

Ševětín - Jankov ml.žáci 4 - 1

28. 4. 2016

Proti Jankovu jsme začali ve velmi omezené sestavě. Fíla v brance Tomáš a Dejv v obraně záloha Sebík, Naty, Máša, útok Kyri, Peťa, a Ráďa. Běžela 16.minuta a Kyri se nadechl k velkému so'lu přes půl hřiště a ve finále položil i brankáře soupeře na zem a do prázdné branky pohodlně zavěsil. David Petřík po velmi pěkné kolmé nahrávce ve 24.minutě našel Natálku , která hned předala Kyrimu a ten se nemýlil a zvýšil náš náskok.Ve 26.minutě David poslal velmi pěkný centr na Petˇu , který nádherně obehrál 2 soupeře a průnikovou přihrávkou vyzval Kyriho ke sko'rování , který se nemýlil po třetí. Když běžela 32.minuta se Máša zorientoval před soupeřovo bránou kde obehrál soupeře a zvýšil náš náskok. Velmi pěkný kolektivní výkon.    Ševětín - Jankov  4 - 1.