Jdi na obsah Jdi na menu

St.žáci-Lomnice 2-8. Hodnocení

26. 3. 2016

Bohužel ani druhý přípravný zápas jsme neodehráli v plné sestavě. Sestava byla - Kokejl, Beznoska, Lamačová, Šachl J, Kyrian, Hegr, Jirák, Prokeš, Mašek, Šachl M. Petřík D.    Lomnice - Ševětín 8-2.  Branky- Lamačová , Mašek.

Na zápase jsme nechali hlavně vyniknout našeho brankáře Fandu, který nás zachránil svými zákroky od většího debaklu. Náš soupeř byl v plné síle a 5 hráčů Lomnice dosahovalo výšky dospělého muže a to hodně vysokého.První poločas jsme se hledali a v sestavě,kterou jsme měli to bylo velmi slabé. Druhý poločas se nám herně velmi povedl i když někteří hráči rychlostně soupeři nestačily tak jsme zpřesnily kombinaci a soupeře i přehrávali. Bohužel nás potkala velká marodka na přípravných zápasech, ale stím nic neuděláme. I tato sprominutím slátaná sestava zanechala i přes prohru dobrý dojem, který ocenil i náš soupeř.