Jdi na obsah Jdi na menu

STARŠÍ PŘÍPRAVKA - 1.kolo Okresní soutěže

29. 8. 2013

V premiérovém utkání starší přípravky jsme na našem domácím hřišti v pátek přivítali soupeře z Nemanic. Všechny přípravy jsme s pomocí Bohouše a Rendy zvládli a první soutěžní utkání našeho "GREEN-TEAMU" mohlo začít.  Na začátku nás soupeř, který měl výškovou a váhovou převahu, zatlačil před naší branku. Po prvních deseti rozkoukávacích minutách jsme postupně vyrovnali hru a David P. vstřelil za přispění soupeřových obránců první gól. Soupeř se snažil vyrovnat, ale naše pevná obrana společně se spolehlivým Standou H. v brance do konce prvního poločasu odolala. V druhém poločase se hra přelévala z jedné strany na druhou a postupně jsme se rozehrávali ke stále lepšímu výkonu. Škoda několika nevyužitých 100% šancí, takto to bylo drama až do posledních vteřin. V závěru se nám ještě podařilo potvrdit vítězství krásným gólem Pepči B. z přímého kopu.

Velká pochvala všem hráčům za bojovný a kolektivní výkon na hřišti. Hráli jsme všichni jako jedna parta a vítězství bylo sladkou odměnou !!!   A jsme rádi, že si příklad vzali i starší žáci......................

Tomáš N. , Kamil J.

Další utkání hrajeme v sobotu v 9:00 s Jankovem........(hřiště v Žabovřeskách).......ještě upřesníme na tréninku